دانلود اپلیکیشن اندروید
منوی کاربر

کفش تمام چرم مردانه مدل بیروتی

بیروتی

کفش تمام چرم مردانه مدل بیروتی

بیروتی

45
44
43
42
41
40
39
مشخصات محصول
جنس رویه : گاوی ناپا و شیرنک مشکی
اندازه پاشنه : 3 الی 5 سانت، به سفارش مشتری
جنس پاشنه : سر پاشنه رابر
جنس کفی و آستری : چرم شبرو گاوی
کد کالا : -
مدل دوخت : تمام چرم دست دوز
سایز سفارشی : 37,38,39,41,42,43,44,45,46,47,48
مدت زمان دوخت 20 روز کاری

کفش مردانه تمام چرم مدل بیروتی

کفش مردانه تمام چرم مدل بیروتی که به صورت سفارشی، از رویه گاوی ناپا و شیرنک مشکی دوخته شده است. کفش های چرمی با رویه چرم طبیعی از این جهت کفش هایی خاص در صنعت کفش دست دوز به حساب می روند که دوخت چنین کفش هایی نیاز به تجربه و الگوهای برش مناسب دارد به طوری که الگوی برش نامناسب یا دوخت اشتباه باعث می شود تا کفش تهیه شده شکلی نامناسب پیدا کند.

زیره این کفش از چرم درجه یک چرم گاومیش که بشیار مقاوم و مناسب زیره کفش است ساخته شده. زیره چرم طبیعی علاوه بر اینکه باعث ایجاد حس راحت و خوشایند در حین استفاده از کفش چرمی بر روی سطوحی مانند فرش، موکت یا پارکت می شود از جمله زیره‌هایی است که کمترین حرارت را از سطح زمین به داخل کفش انتقال می دهد و به همین دلیل می توان گفت زیره های طبیعی گاومیش بهترین نوع زیره برای کفش در محیط های گرم است.

در نهایت اگر به دنبال کفشی شیک و زیبا، دارای کیفیت عالی، برای استفاده در مجالس و مهمانی ها یا جلسات رسمی و اداری هستید، کفش مردانه تمام چرم مدل بیروتی می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد. این مدل با رنگهای عسلی، مشکی، قهوه ای قابل دوخت است و به راحتی با انواع استایل‌های رسمی و مجلسی قابل استفاده است.

آستر داخلی کفش مردانه تمام چرم مدل بیروتی از جنس چرم شبرو گاوی و کفی آن از جنس چرم شبرو گاوی است که استفاده از چرم طبیعی برای این قسمت ها باعث می شود رطوبت داخل کفش به دلیل وجود روزنه‌های ریز خود چرم، جذب شده و با تهویه هوای داخل کفش، مانع گرم شدن و تعریق و در نتیجه بوی نامطلوب شود.

این کفش تمام چرم در سه سایز مخصوص 37,38,39,41,42,43,44,45,46,47,48 دوخته مس شود. اندازه پاشنه این کفش 3 سانت به سفارش مشتری بوده که اگر زیادی سر پا بمانید کفش پای شما را ناراحت نکند و خون رسانی بدن در حالت عادی بماند. جنس سر پاشنه این کفش تمام چرم رابر بوده که یکی از بهترین نوع های چرم در کفش سازی است.

این کفش در صورت عدم موجودی در انبار در عرض 20 روز کاری برای شما ارسال می شود.

چرم پاسارگاد معتبر ترین فروشگاه فروش محصولات چرمی در ایران.

عمومی
کد کالا :
مدل دوخت :
جنس رویه :
جنس زیره :
جنس کفی و آستری :
رنگبندی :
بندی / بدون بند :
سایز سفارشی :
اندازه پاشنه :
جنس پاشنه :
مدت زمان دوخت
برچسب ها
کفش کفش تبریز کفش چرم کفش چرمی کفش دستدوز کفش زیره چرم کفش پاسارگاد کفش رسمی کفش مجلسی چرم تبریز چرم پاسارگاد چرم خاص کادو چرم دستدوز دستدوز تبریز کادو کادو خاص کادو تولد هدیه تولد هدیه چرم