دانلود اپلیکیشن اندروید
منوی کاربر

کفش اسکار مشکی طبیعی

کفش اسکار مشکی طبیعی

45
44
43
42
41
40
39
مشخصات محصول
جنس پاشنه : تمام چرم با سر باشنه رابر
جنس کفی و آستری : چرم میشن
جنس زیره : چرم گاومیش
کد کالا : MST104501
جنس رویه : چرم گاوی
اندازه پاشنه : 3 الی 5 سانت، به سفارش مشتری
رنگبندی : مشکی مات
مدل دوخت : دست دوز

کفش مردانه تمام چرم مدل اسکار مشکی طبیعی

کفش مردانه تمام چرم مدل اسکار که به صورت سفارشی، از رویه چرم گاوی دوخته شده است. کفش های چرمی با رویه چرم طبیعی از این جهت کفش هایی خاص در صنعت کفش دست دوز به حساب می روند که دوخت چنین کفش هایی نیاز به تجربه و الگوهای برش مناسب دارد به طوری که الگوی برش نامناسب یا دوخت اشتباه باعث می شود تا کفش تهیه شده شکلی نامناسب پیدا کند.

به دلیل مدل بسیار خاص این کفش و طرح موجود روی چرم دوخت این نوع کفش ها بسیار سخت و تخصصی بوده و نیازمند الگوی مخصوص طرح خود می باشد تا کفش بی عیب و نقص دوخته شود.

زیره این کفش از چزم درجه یک گاومیش که بشیار مقاوم و مناسب زیره کفش است ساخته شده. زیره چرم طبیعی علاوه بر اینکه باعث ایجاد حس راحت و خوشایند در حین استفاده از کفش چرمی بر روی سطوحی مانند فرش، موکت یا پارکت می شود از جمله زیره‌هایی است که کمترین حرارت را از سطح زمین به داخل کفش انتقال می دهد و به همین دلیل می توان گفت زیره های طبیعی گاومیش بهترین نوع زیره برای کفش در محیط های گرم است.

در نهایت اگر به دنبال کفشی شیک و زیبا، دارای کیفیت عالی، برای استفاده در مجالس و مهمانی ها یا جلسات رسمی و اداری هستید، کفش مردانه تمام چرم مدل اسکار می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد. این مدل با رنگهای مشکی مات قابل دوخت است و به راحتی با انواع استایل‌های رسمی و مجلسی قابل استفاده است.

آستر داخلی کفش مردانه تمام چرم مدل اسکار از جنس چرم میشن و کفی آن از جنس چرم میشن است که استفاده از چرم طبیعی برای این قسمت ها باعث می شود رطوبت داخل کفش به دلیل وجود روزنه‌های ریز خود چرم، جذب شده و با تهویه هوای داخل کفش، مانع گرم شدن و تعریق و در نتیجه بوی نامطلوب شود.

این کفش تمام چرم در سه سایز مخصوص 46,47,48 دوخته مس شود. اندازه پاشنه این کفش  3 الی 5 سانت به سفارش مشتری بوده که اگر زیادی سر پا بمانید کفش پای شما را ناراحت نکند و خون رسانی بدن در حالت عادی بماند. جنس سر پاشنه این کفش تمام چرم رابر بوده که یکی از بهترین نوع های چرم در کفش سازی است.

این کفش در صورت عدم موجودی در انبار در عرض 20 روز کاری برای شما ارسال می شود.

چرم پاسارگاد معتبر ترین فروشگاه فروش محصولات چرمی در ایران.

عمومی
کد کالا :
مدل دوخت :
جنس رویه :
جنس زیره :
جنس کفی و آستری :
رنگبندی :
بندی / بدون بند :
سایز سفارشی :
اندازه پاشنه :
جنس پاشنه :
مدت زمان دوخت
برچسب ها
کفش کفش چرم کفش چرمی کفش زیره چرم کفش دستدوز دستدوز کفش تبریز ورنی کفش ورنی کفش مجلسی کفش خاص ورنی ایتالیایی چرم پاسارگاد کفش پاسارگاد تبریز استایل رسمی