دانلود اپلیکیشن اندروید
منوی کاربر

کفش رو ساده لوبیایی طوسی زنجیر بخیه

کفش رو ساده لوبیایی طوسی زنجیر بخیه

45
44
43
42
41
40
39
مشخصات محصول
جنس کفی و آستری : چرم میشن
رنگبندی : طوسی براق
اندازه پاشنه : 4 سانت
جنس پاشنه : تمام چرم با سرپاشنه رابر
مدل دوخت : تمام دست دوز
بندی / بدون بند : بند دار
جنس رویه : چرم ورنی ترک
سایز سفارشی : 47 ، 46

کفش مردانه تمام چرم مدل رو ساده لوبیایی، طوسی زنجیر بخیه

کفش مردانه تمام چرم مدل زنجیر بخیه که به صورت سفارشی دوخته شده است، از رویه چرم ورنی ترک تهیه شده است. کفش های چرمی با رویه چرم طبیعی از این جهت کفش هایی خاص در صنعت کفش دست دوز به حساب می روند که دوخت چنین کفش هایی نیاز به تجربه و الگوهای برش مناسب دارد به طوری که الگوی برش نامناسب یا دوخت اشتباه باعث می شود تا کفش تهیه شده شکلی نامناسب پیدا کند.

به دلیل مدل بسیار خاص این کفش و طرح موجود روی چرم دوخت این نوع کفش ها بسیار سخت و تخصصی بوده و نیازمند الگوی مخصوص طرح خود می باشد تا کفش بی عیب و نقص دوخته شود.

زیره چرم طبیعی علاوه بر اینکه باعث ایجاد حس راحت و خوشایند در حین استفاده از کفش چرمی بر روی سطوحی مانند فرض، موکت یا پارکت می شود از جمله زیره‌هایی است که کمترین حرارت را از سطح زمین به داخل کفش انتقال می دهد و به همین دلیل می توان گفت زیره های طبیعی گاومیش بهترین نوع زیره برای کفش در محیط های گرم است.

در نهایت اگر به دنبال کفشی شیک و زیبا، دارای کیفیت عالی، برای استفاده در مجالس و مهمانی ها یا جلسات رسمی و اداری هستید، کفش مردانه تمام چرم مدل زنجیر بخیه می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد. این مدل با رنگهای مشکی، قهوه ای، و سایر رنگ های ورنی قابل دوخت است و به راحتی با انواع استایل‌های رسمی و مجلسی قابل استفاده است.

آستر داخلی کفش مردانه تمام چرم مدل زنجیر بخیه از جنس چرم میشن و کفی آن از جنس چرم میشن است که استفاده از چرم طبیعی برای این قسمت ها باعث می شود رطوبت داخل کفش به دلیل وجود روزنه‌های ریز خود چرم، جذب شده و با تهویه هوای داخل کفش، مانع گرم شدن و تعریق و در نتیجه بوی نامطلوب شود.

چرم پاسارگاد تولید کننده انواع کفش های تمام چرم مردانه در ایران است که با بهترین چرم و کیفیت دوخت تولید می شود.

مشخصات عمومی
کد کالا :
مدل دوخت :
جنس رویه :
جنس زیره :
جنس کفی و آستری :
رنگبندی :
بندی / بدون بند :
سایز سفارشی :
اندازه پاشنه :
جنس پاشنه :
مدت زمان دوخت
برچسب ها
کفش دستدوز کفش کفش تبریز کفش چرم کفش چرمی کفش تمام دستدوز تبریز چرم زیره چرم زنجیربخیه دوخت دستی دستدوز دوخت سفارشی کفش رسمی کفش پاسارگاد چرمپاسارگاد چرم پاسارگاد چرم تبریز کفش زنجیربخیه