چرم پاسارگاد فعالیت خود را از سال 1328 در تبریز و با استفاده از روش های سنتی و تجربی در راستای ساخت منسوجات چرمی آغاز نمود.

این شرکت پس از 50 سال سابقه درخشان در صنعت چرم ، با تلفیق روش های سنتی و مدرن در حال تولید نسل جدیدی از منسوجات چرمی بوده و این برند در حال تکامل با یک دید علمی می باشد، به نحوی که با تکیه بر تجربه ، دانش و صنعت ، چشم انداز بسیار روشنی را دنبال می کند.

محصولات چرم پاسارگاد با توجه به سلیقه دوستداران کیف و کفش چرمی در مدل ها و سبک های مدرن در حال تولید بوده و استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه چرمی سبب ارائه محصولی با کیفیت بالا و شایسته هموطنان عزیز شده است. چرم پاسارگاد همواره در جهت افزایش هرچه بیشتر سطح خدمت رسانی و رضایت مندی مشتریان قدم نهاده و در این راستا تمامی محصولات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

این شرکت هم اکنون در حال صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه بوده و چشم انداز این شرکت صادرات محصولات با کیفیت ایرانی به تمام جهان و درخشش نام چرم ایرانی در صحنه های جهانی است.

محصولات تولیدی ما اعم از کفش چرم مردانه، کفش چرم زنانه، کیف چرم مردانه، کیف چرم زنانه، کمربند چرمی مردانه، کمربند چرمی زنانه و... می باشند و در صورت نیاز مشتریان محترم میتوانند در بخش سفارش آنلاین سفارش های اختصاصی خود را درج و ثبت کنند.

کفش چرم تبریز

آدرس: تبریز، شریعتی شمالی، جنب داروخانه اطمینان، صنایع چرم پاسارگاد

آدرس: تبریز، شریعتی شمالی، جنب داروخانه اطمینان، صنایع چرم پاسارگاد

تلفن: 35558746 041

وب سایت: pasargadleather.com

Become A Model?

Call us now to know how!

Model Courses

Know more
بیشتر بدانید
بیشتر بدانید
بیشتر بدانید

کفش چرم دست دوز

خدمات نوین مشتری مداری

بیشتر

دیوار پوش هات استمپ مدل 2019

این نوع پانل ها از جنس  پی وی سی به همراه با يک لايه ...